مهر ۱۷، ۱۳۸۹

افشا شد: حاج آقا محسن قرائتی سلطان بلور ایران (مجری برنامه درسهایی از قرآن در تلویزیون)

 محسن قرائتی  که همواره از قران صحبت میکند .
چندی پیش یکی از دوستان تعدادی کانیتر بلور وارد کرده بود .بعد از وارد شدن به گمرک , توقیف شد.
علت را جویا شدیم. خلاصه داستان چنین است :
بعد از جویا شدن نحوه ترخیص و پیدا کردن چند آشنا در اداره کمرگ , گفته شد:  واردات بلورجات غیر قانونی نیست ولی آیا مجوز ورود دارید ؟
گفتیم کسی نگفت واردات بلور از چین هم مجوز می خواهد.این کل سرمایه زندگی من هست.حالا چه باید کرد؟ 
راهی پیش پامون بزارید. خلاصه بعد از چند روزی به ما اطلاع دادند و ادرسی به ما داده شد  که به دفتر اقامه نماز ختم شد و وقتی وارد دفتر کار آن فرد اصلی شدیم .ناگهان با  " حاج آقا محسن قرائتی " مواجه شدم.
بعد از صحبت هایی بسیار از درو دیوار و خدا و پیغمبر " انقدر گفت و گفت که هرکی بود میگفت پیش خودش من چرا اصلا به دنیا آمدم" . خلاصه آخر سر گفت خمس و ذکات دادی  و ....آخر هم گفت نصف کانتینرها را بزار بقیه بردار ببر.ما هم از سر ناچاری قبول کردیمو نصف سرمایه زندگیمونو از دست دادیم۱ نظر:

  1. سلام آقا چرا هر چیرند و پرندی رو می نویسی هر کالایی برای وروود نیاز به مجوز داره باید اول ثبت سفارش بشه بعدا وارد بشه بعد از وروود به گمرک هم با توجه به نوع کالا مجورهای دیگه مثل آزمایشگاه استاندارد ارتباطات و بهداشت می خواد ربطی هم به کسی نداره اون هم قرائتی که به خواد تصمیم بگیره این جور اطلاعات دادن یعنی طرفداری از این رژیم کثیف دقت کنید بهترین دفاع از این رژیم همین اطلاعات غلط دادن هست

    پاسخحذف