خرداد ۳۱، ۱۳۸۹

افشاء شد: طرحی به نام 1414 سپاه برای تشکیل حکومت اسلامیسپاه به دنبال پیدا سازی طرحی با نام 1414 است که این طرح حاوی برنامه استراتژیک 17 ساله برای برپایی حکومت اسلامی در ایران است.
نام 1414 همان سال به ثمر رسیدن و اجرای طرح است که از آبان 86 آغاز شده است. 
این طرح با هماهنگی سه جانبه (دفتر رهبری و بویژه مجتبی خامنه ای / سپاه پاسداران /وزارت  آموزش و پرورش) شروع شده است.
دفتر استرتژیهای راهبردی سپاه در تابستان 86 بطور رسمی به دفتر خامنه ای اعلام نمود که برای پیاده سازی این روند حتما باید احمدی نژاد در دور بعدی انتخاب شود.
در این نامه ذکر شده است که باید فرهنگ حکمیت و اخلاق اسلامی را از مدارس شروع و دانش آموزان را برای میان مدت و بلند مدت از نظر ذهنی و فکری آماده ساخت.
اولین گام برای این موضوع همکاری با آموزش و پرورش برای استقرار روحانیت و وارد نمودن احادیث و  
آموزههای ولایی به مطالعات دانش آموزان و رشد این طیف سنی با این آموزه ها می باشد. 
در ادامه خاطر نشان میکند که جوانان کنونی جامعه با وارد شدن به حوزه اشتغال تا سال 1414 به سنین میانسالی رسیده و کودکانی که در مدارس امروز هستند در جهت  اهداف حمایتی حکومت اسلامی خود مانعی بزرگ برای هرگونه ناثوابیهای اجتماعی آینده خواهند بود.
از این رو سپاه با مشاوره " حسن عباسی " طرحی را برای اجرا به آموزش و پرورش ارائه داده است که اولین گام آن همان حذف نام پادشاهان و ورود روحانیت به مدارس بوده است.
در گام بعدی کهباید اجرا شود همراه با تغییرات در قانون اساسی خواهد بود .
این تغییرات ریاست جمهوری یک مقام تشریفاتی محض خواهد بود (به عنوان هماهنگ کننده ) و تمامیه وزرا به عنوان اجرا کننده مستقیما زیر نظر رهبر قرار گرفته و فرمایشات رهبری را جاری و ساری میداردند.
سپاه 2 نفر را در صورت برکناری و یا پایان ریاست جمهوری احمدی نژاد مطرح نموده است : 
صفار هرندی /  وحیدی (وزیر دفاع)
در یکی از ملحقات گفته شده است که در راه رسیدن به این مطلوب موارد ذیل را باید فراهم نمود :

1- ایجاد بستر ای تی ملی در جهت ثبت :  دارایهای منقول و غیر منقول افراد در جهت پرداخت خمس و ذکات به صورت غیر حضوری {  افراد / وسایل نقلیه موتوری / منازل / مشاغل }

2- ایجاد شبکه اطلاع رسانی و دسترسی به اطلاعات داخلی
مثل شبکه اینترنت ملی Old Catch - سیستمهای ناوبری / موقعیت یابی ملی

3- جلوگیری از ناتوی فرهنگی به صورت صددرصدی و ایجاد بستر لازم برای استفاده اشخاص از رسانه های داخلی  و ممانعت از پوش خبری رسانهای دروغ پراکن خارجی مثل صدای آمریکا و بی بی سی و نظایر آن

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر