خرداد ۰۹، ۱۳۸۹

متن سخنرانی (عظما) برای جمعه این هفته لو رفت

قرار است در مراحل زیر صحبت نماید :

1- 10 دقیقه ای عربی دعا بخوانید از سوسک تا خدا از جن تا انس را قسم دهد که در حکومت باقی بماند.
2- بدن علیلی دارم .(حالا کمی اشک تمساح اااااااا) و بسیجیها و دستمال به دست ها هم شروع میکنند به گریه .(مخصوصا اون بسیجی دهن گشاد همیشه حاضر )

3- از رفسنجانی به کنایه صحبت میکند و میگوید مواضعت را نسبت به عظما بودن من روشن کن.
البته نظر من به آق مموتی نزدیک تر.

4- از جنگ نرم و حجوم فرهنگی صحبت میکند و به اطلاعت سپاه میگه : اگر گربه ای رو دیوار با کرشمه راه رفت میخواهد ناتوی فرهنگی باشه.بگیرینشه تا اعتراف کنه.

5- انتخابات تمام شد . از سران فتنه صحبت میکند که آقایون باید به دین اسلام واقعی(خودش نمادش هست) برگردند.زیرا دشمن خوشحال میشود. و در ضمن به سپاه و بسیج جواز کشتار در 22 خرداد را میدهد.

**** البته  چندتا هم آیه و حدیث جدید کشف خواهد شد در مورد  حق مشارکت سپاه در اقتصاد جهانی و اینکه پیامبر در کوه نور هر روز با چند سپاهی استراتژیهای خود رابرای حمله به بنی قریضه بازنگری میکرده و  از پیامبر نقل میکنه که پیامبر در جایی به جبرئیل گفته در آینده علی خامنه ای (معروف به خ.ر) خواهد آمد که بسیجی وار به جنگ کشوری از غرب به نام اسرائیل خواهد رفت.

==============

نتیجه :
در 2 ساعت سخنرانی:  1389 بار دشمن را میشنوید  و  200 بار استکبار و 150 بار آمریکا و اسرائیل و  40 بار ناتوی فرهنگی و 50 بار هجمه (البته اینجاهش از حرفهای حسن عباسی کپی شده ) . 20 بار حجاب و عفاف 
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر