خرداد ۰۲، ۱۳۸۹

دجال نیوز: رؤيت حسين مرعشي در محافل دعانويسي شمال تهران و درخواست میرحسین موسوی از دعانویس


به گزارش رجانيوز (دجال نویز  ):
مرعشي با مراجعه به منزل يكي از دعانويسان مشهور شمال تهران از وي درخواستي براي مهدي هاشمي رفسنجاني را داشته است كه اين فرد با درخواست مرعشي مخالفت كرده است.

اين دعانويس مشهور سال گذشته نيز به درخواست ميرحسين موسوي پاسخ منفي داده بود.

در حكم دادگاه تجديدنظر استان تهران درباره مرعشي، اشاره‌اي به جزئيات اتهامي وي نشده اما درباره موضوع اتهامي وي به ماده 500 قانون مجازات اسلامی استناد شده بود. براساس اين ماده از قانون، هر كس عليه نظام جمهوري اسلامي ايران يا به نفع گروه‌ها و سازمان‌هاي مخالف نظام به هر نحو فعاليت تبليغي نمايد، به حبس از سه ماه تا يكسال محكوم خواهد شد.

مرعشي به فاصله يك روز پس از بازداشت در روزهاي آخر سال 88، در اقدامي عجيب تا 14 فروردين 89 به مرخصي فرستاده شد. وي كه پسرعموي همسر آقاي اكبر هاشمي رفسنجاني است، در كارنامه فعاليت‌هاي خود مسئول دفتري هاشمي را در دوره رياست جمهوري‌اش دارد.

مهدي هاشمي از مرداد ماه سال گذشته از كشور خارج شده و علي‌رغم تأكيد دادستان كل كشور و دادستان تهران مبني بر بازگشت وي به ايران براي پاسخ به اتهامات، به اين مسئله بي‌توجهي كرده است. وي البته قصد داشت در تعطيلات نوروزي با سفر به دوبي و از آنجا به كيش، در پايان تعطيلات با هواپيماي حامل پدر خود عازم تهران شود اما افشاي اين سناريو توسط رجانيوز، پروژه وي را ناتمام گذاشت.

چندي پيش وزير اطلاعات از دراختيار داشتن حكم جلب وي خبر داده بود


--------------------
اگر یادتون باشه گفته شد که رحیم مشاعی با یک دعانویس هندی رابطه داره .
گفته شده بود که وزارت امورخارجه سران سازمان ملل را در نیویورک شام داده بود تا دعا تو غذاشون بریزند .کروبی هم جایی گفته بود اینها مملکت را با اظهار جن و شیطان اداره میخواهند کنند

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر