اردیبهشت ۱۲، ۱۳۸۹

سبزها به گوش باشید: حسن عباسی برآیند دیدگاههای جدید سپاه . این مطلب را جدی بگیرید

حسن عباسی که  تا قبل از انتخابات 88 توسط نیروهای نزدیک به باند رفسنجانی در وزارت اطلاعات  به کوشه ای فرستاده شده بود و ممنوع التصویر شده بود و فقط درحوزه دفتر سردار جعفری( فرمانده کل سپاه ) و آموزش و پرورش و گاهی هم دفتر رهبری فعالیت مینمود.
حال مانند یک ققنوس توسط وزارت اطلاعات جدید ( اطلاعات سپاه ) دوباره سخنرانیهای خود را شروع و در صدا و سیما نیز با او مصاحبه میشود.
هرگاه که سپاه در هر عرصه ای نیاز به اعلام نظرات خود دارد( مخصوصا برای توجیح و آماده سازذهنی مردم  در عرصه فرهنگی )  او را مثل یک کارت برنده رو میکند.
شاید بپرسید چه کارت برنده ای؟
از آنجا که غالب افراد در کادر اصلی سپاه از درجه سرهنگ به بالا از سواد علمی بسیار پایینتر از دیپلم برخوردار بوده و حسن عباسی  (یدالله قزوینی سابق) با خواندن چند کتاب از متفکران غربی کلمات و اصطلاحاتی بکار میبرد که قشر روشن فکر و جوان جامعه به آن تسلط دارند و این کلمات بر عموم و حتی خود سپاه بسیار سنگین است , او را برای گفتن راهکارهای خود استفاده میکنند تا مردم برا قبل از اجرا از نظر ذهنی آماده سازد.
البته در یک لفافه و زرورق شیک . البته باید بدانید که حرفهای او کاملا  عملی میشود. به این معنا که صحبتی که او میکند پس از گذشت 4 تا 6 ماه کاملا در سطوح کلان اثر گذار میگذارد زیرا مانند یک استراتژی برای آن سازمان تعیین میشود.
برای مثال: در سال 87 او در جایی گفت که باید حوزه به مدارس برود و نه دانشگاه و شما بعد از 6 ماه خواندید که در مدارس روحانی مستقر می شود.
وی در دانشگاه تهران سخنرانی داشت (دوبال) و گفت بوده باید به سمت حکومت اسلامی برویم .کاری که علی ناتمام گذاشت. علی زمانه تمام کند.
دوستان افکار حسن عباسی بسیار خطر ناک است.تئوری او این است که باید در مقابل آمریکا از فاز دفاعی و عکس العمل به فاز تهاجم و عمل وارد شد و با زدن یک ناو در خلیج فارس  آمریکا بترسانیم.اخطار میکنم سپاه از این طرز فکر استقبال میکند.

+ بیشتر در مورد او بدانیم : حسن عبــــاسی کیست ؟ 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر