اردیبهشت ۰۷، ۱۳۸۹

خبر رسوایی جنسی حوزه (تجاوز مقدس به کوکان ) را خواهیم شنید : استقرار دائمی روحانیون در دبستان

مدیریت ۴ هزار مدرسه ایرانی به حوزه‌های علمیه سپرده میشود

در کنار واگذاری سهام شرکت‌های دولتی به سپاه، واگذاری شماری از مدارس ایران به حوزه علمیه قم نیز آغاز شده است. همزمان، از استقرار دائمی روحانیون در مدارس و تشکیل بسیج دانش‌آموزی در دبستان‌ها سخن در میان است.

دوست عزیزی که این مطلب را میخوانی شما اگر حتی ازدواج نیز ننموده اید اما در آینده نزدیک بزودی با این مورد با فرستادن فرزند خود به مدرسه برخورد کرده و برایتان تبدیل به یک کابوس جدید میشود.پس باید این موضوع را همگی جدی بگیریم زیرا که فردی که در دوران کودکی دچار این مشکل شود تا آخر عمر خود دچار سرخوردگی خواهد شد. 

2  خبر  :

 1- مدارک جدید به دست آمده نشان می دهد که هزاران دختر و پسر در کلیسای ایرلند مورد تجاوز و آزار و اذیت قرار گرفته اند.
به گزارش جهان به نقل از شیکاگو تریبون، تحقیقات انجام شده در کلیسای کاتولیک دوبلین پایتخت ایرلند نشان می دهد، که کشیشان و راهبه های این کلیسا در طول دهها سال ضمن ارعاب و ترساندن هزاران پسر و دختر که در یتیم خانه این کلیسا نگهداری می شدند، آن ها را مورد تجاوز و ضرب و شتم قرار می دادند.
در ادامه این گزارش آمده است: شون راین دادستان دادگاه عالی ایرلند روز گذشته گزارش نهایی این پرونده 2600 صفحه ای را منتشر کرد، این در حالی است که هزاران نفر از ساکنان سابق این یتیم خانه مورد بازجویی قرار گرفته اند.

یکی از قربانیان تجاوز توسط کشیشها 
 2- کلیسای کاتولیک و سؤ استفاده جنسی از کودکان :  تعرض و تجاوز به جسم و روح کودکان بخشی از سرشت ادیان و خرافاتی است که برای در انقیاد نگهداشتن انسانها توسط نظامهای حاکم بر جوامع بشری و بیش از همه برای کنترل روابط تولید در نظام سرمایه داری "اجرا " می شود. تصور بازتولید ادیان و خرافات بدون شستشوی مغزی کودکان و مانیپولاسیون افکار و احساسات آنها بسیار سخت است. از این رو کودکان را به مساجد، کلیساها و معابد می کشند و دنیای شیرین کودکی را به کابوس ترس و نفرت تبدیل می کنند که تقریباً تا آخر عمر بخش وسیعی از انسانها را رها نمی کند. کودکان را در حجاب خفه می کنند تا درس انقیاد و بردگی را از همان اوان کودکی به آنها آموخته باشند و بدتر از همه آنها را مورد تجاوز جنسی قرار می دهند تا علاوه بر اطفای شهوت روحانی کشیشها و اسقف ها، درس تسلیم و سکوت را بدانها آموخته باشند.
سابقه تجاوز جنسی به کودکان به قدمت ایجاد مراکز مذهبی می باشد. اگر در دنیای قدیم سلطه مذهب با مقاومت کمتری روبرو می شد، امروزه به یمن وجود کمونیستها، آتئیست ها و انسانهای آزادیخواه دیوارهای اقتدار کلیسا و مساجد زیر ضربه های شدید منتقدان و ناظران بر اعمال مذهبی یکی پس از دیگری فرو می ریزد و دنیای " متمدن" شاهد هولوکاست جنسی کودکان توسط مقامات مذهبی است. بی سبب نیست که پاپ در جدیدترین اظهارنظر تقصیر رسوایی جنسی را بر گردن سکولاریست ها انداخته است که چشم از اعمال آنها بر نمی دارند!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر