فروردین ۱۰، ۱۳۸۹

افشاء نظر سپاه در مورد دستگیری ( موسوی .کروبی . رفسنجانی )

این اطلاعات توسط یک منبع موثق در اطلاعات سپاه به صورت تلفنی در اختیار ما قرار گرفته است و با توجه به شنیدهای مستقیم منبع در جلسات مشاوره دفتر رهبری در این وبلاگ ارائه شده است.
 در مشاوره داده شده اطلاعات سپاه به دفتری رهبری بهترین و گرانقیمت ترین زمان برای دستگیری عوامل فتنه و در هر سطح و با کمترین هزینه ممکن را در فاصله زمانی اول اردیبهشت تا 10 خرداد میداند.با توجه به اینکه از 22 بهمن به بعد حرکت فتنه گران رو خاموشی و زوال رفته و با توجه به ایام عید و آرامش بوجود آمده توصیه میشود میشود که به تمام مراکز صدا و سیما و ائمه جمعه خاطر نشان شود که از صحبت در مورد وقایع سال گذشته کلا بپرهیزند  و  هیچگونه یادآوری در این مورد صورت نگیرد تا گرد فراموشی بر این حوادث نشسته و بتوان شرایط را برای برخورد مستقیم و بدور از جنجالهای تفرقه افکنانه داخلی و خارجی رسانه ای مهیا نمود.از آنجایی که خرداد ماه پیش رو  سال روز پیروزی رئیس جمهوری  در انتخابات و اتفاقات پس از ان پیش رو است و فتنه گران در پی یادآوری مجدد خواهند بود باید اذهان جامعه را در جهت اتحاد هرچه بیشتر و تلاش مضاعف سوق داد تا از بحرانهای پشت سر نهاده شده را نقطه قوت آینده قرار دهیم.باید سعی شود که مانور تبلیغاتی این گروه را در سطح گفتمان اینترنتی نگهداشت و از هرگونه بروز و ظهور در سطح جامعه پرهیز نمود.باتوجه به اطلاعات کسب شده از بخش سایبری تعداد افراد فعال این حوزه بیشتر از 70 هزار نفر در داخل و خارج از کشور نمیباشند و با توجه به پراکندگی جغرافیایی کشور  و تسهیم نمودن ان ,برای  هر شهر به عدد نزدیک به کمتر از 500 نفر خواهیم رسید که این مورد در حوزه استراتژیک تدافعی رقم تهدیدی به نظر نمیرسد. با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص سال کار مضاعف میتوان ساعات کار ادارات دولتی و بانکها را به میزان 1 تا 2 ساعت افزود که خود در شادابی و تلطیف جامعه از زنگار نفاق میشود.

و برای آن دلایلی نیز مطرح نموده اند.

با توجه به سن دستگیرشدگان در اختشاشات اخیر به علت حضور طیف سنی جوان بین 18 تا 35 سال .در صورت به هرگونه اقدامی دوره زمان بین 1اردیبهشت تا 10 خرداد بهترین زمان ممکن میباشد  به دلایل ذیل:
1 - اغلب امتحانات مدارس در حدود خرداد ماه صورت گرفته و این امر باعث عدم پیگیری این دسته از پیگیری جدی اخبار و اقدامی عملی  هستند.

2- در این محدوده زمانی نیز جوانان زیادی برای کنکور سراسری(کارشناسی) در حال اماد سازی بوده و مثل گروه قبل توانایی مانور کمتری دارند.

3- در این محدوده زمانی نیز افراد در سطح سنی بالاتر به درپی شرکت در کنکور ارشد (پیام نور فراگیر و دانشگاه آزاد) هستند .

4 - در این دوره زمانی نیز افراد با توجه به هزینه های انجام شده  قبل از سال نو و نیز کارهای عقب مانده از پایان سال قبل بیشترین زمان خود را در ماههای اولیه سال به جبران انها اختصاص میدهند .
 

==============
نظرشخص نویسنده : این یک مشاوره از سوی سپاه به دفتر رهبری است . احتمال انجام و عدم انجام آن با توجه بهتحولات کنونی میباشد و میتواند با یک عکس العمل از سوی دوستان سبز داخل و یا خارج در یک مناسبت تقویمی ملی بطور کامل تغییر کند.
اما فکر میکنم اگر کلا آب از اسیاب یافتد .اگر حتی به موسوی و کروبی کاری نداشته باشند.رفسنجانی و خانواده اش به راحتی تا اعدام پیش خواهند رفت. زیرا که تا کنون سعی داشته هر دو سو را حفظ کند و به اصطلاح هم به میخ زده و هم به نعل  و این باعث شده است که پشتیبانی کسب شده در روز  نماز جمعه خود را از دست بدهد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر