اسفند ۱۴، ۱۳۸۸

ویروسی بنام اسلام و نحوه درمانش (بدون عوارض جانبی)

 تصویر یک بسیجی معتقد به مقام عظمای ولایت بعد از حمام

از آنجایی که درباره ایران و دین میخواهم صحبت کنم .پس درباره اسلام صحبت مینمایم اما این در ادیان دیگر نیز قابل رویت است.(آخوندای دین مسحیت در دوره رنسانس در اروپا و آخوندای دین زرتشت قبل از حمله اعراب به ایران .پدر ملتشان را در آورده بودند)
این ویروس اسلام از نوع واگیر دار و خطرناک است که اگر به جان کسی بافتد و اگر در جای مناسب یعنی مغز رسوخ کند به خون فرد یعنی خرد دست پیدا نمایید , براحتی دیگر ادیان از انسان جدا نمیشود.

زمینه های لازم برای شیوع  این ویروس: 
وجود مردمانی ساده - بی کلک و راستین که حاضر نباشند به راحتی باج دهند و افراد مفخت نتوانند به زبان ادمی زاد از آنها باج سیبیل بگیرند.
جایی که نتوان خدا را در دکان دین بفروش گذاشت.جنسی که هرگز تمام نمیشود و گران است  فروشش به طور انحصاری در دست عده ای خاص باشد .

زمان و علائم لانه گزینی این  ویروس در مغز :
با توجه به شرایط مکانی ما (ایران ) معمولا این ویروس از در چند سال اول توسط نصیحتهای خانواده  به مغز وارد شده و از اعلائم بارز آن در طفولیت خواندن نماز در کنار پدر و یا مادر با یک روسری گل قرمز و یا یک لباس یغه آخوندی سفید در نماز جماعت بعد از بازی در پشت صف نماز با بچه ها در هنگام نماز مغرب و عشاء در مسجد محله شروع میشود.
پس از چندی در مدرسه با شرکت در گروههای تواشی و قرآن و اذان ویا خواند سرود (خمینی ای امام .سرود غیر ملی جدید )در صف مدرسه این ویروس خود را عرصه علم نیز وارد میکند.
پس از گذشت زمان با خوردن خرما در پنجشنبه شبها بر سر قبرها و در خیابان و جلوی مساجد بعد از نماز مغرب و عشاء ,فرد به خردن مال مفت و صلواتی عادت میکند.
در این هنگام است که که این ویروس میتواند جهش نماید :

جهش 1 : 
ویروس به نوع خطرناکی به نام (ولایی ) تبدیل شود. در این صورت مغز کاملا دست نخورده باقی مانده و به صورت آکبند به خدا تحویل داده شده ( هرچند که خدا به  عنوان استک برمی دار)  و فرد کاملا دستورات مقام عظمای ولایت به جای گوش دادن , سر میکشد.تا آنجا که حتی به مادر و خواهر و اولاد خود رحم نکرده و که با او نباشد بر اوست.این افراد برای شبهای جمعه تفریحات مثل : زیارت عاشورا.کمیل.قفیله و ... را برگزیده و تمام عمر به دنبال جعفر طیار و امام حسینشان در کتابهایی کوچک در ابعاد 10 در 15 میگردند هی ناله و فقان میکنند.
این افراد علاقه زیادی بیت دارند.عکس خامنه ای را در پس زمینه موبایلهای و اگر بتوانند پس زمینه کامپیوتر خود می ندازنند و در تمام طول روز با دنپایی و یا نعلین زرد (تقویت کننده میل جنسی) به دنبال غذای نذری از این کوچه با آن کوچه با پای پیاده و یا موتور هوندا 125 میگردند.
ای افراد در امام طور روز به دنبال پرینت گرفتن حرفهای مقام عظمای ولایت به تمام مغازها سر زده و به دنبال شیک ترین عکس وی برای سر در پایگاه بسیج خود هستند و در طول سال به فکر برگذاری جشنهایی مثل تولد فاطمه و یا هفته بسیج و هفته گرامیداشت مقام شهدا هستند.در پایان این افراد کارشان به سپاه و یا وزارت اطلاعات میکشد و مشغول به خدمت به مقام عظما میشوند.بعد از مدتی هم میبینید که در سن 27 سالگی مثلا رئیس حراست کل وزارت بازگانی شده است و در طول سال میلیارها دلار را جابجا میکند.

  جهش2 :

فرد در این حال تا اواخر دوران دبستان هنوز در حال گیج گیج خوردن است.اما وقتی وارد دوره راهنمایی میشود به فکر دختر و سایر امور می افتد و کم کم این ویروس عقب نشینی میکند اما در این هنگام هنوز سعی دارد که حداقل نمازش رابخواند اما هر غلطت دیگر را نیز میکند.در این حالت فرد سعی میکند نه سیخ بسوزد و نه کباب و در ضمن در پایگاه بسیج نیز ثبت که نام میکند
که بعدا اگر خواست سر کار برود و یا یک کاری انجام دهد کارت بسیج هم داشته باشد
و این روال تا آخر عمرش به صورت کج دار و مریض پا برجاست.


نحوه درمان :
تنها شیوه درمان کامل آن عبارت از خواندن چند کتاب است:

  • کتاب تاریخی (البته چاپ آخوندی نباشد) - توضیح کاملی از شرایط ایران باستان و دروه رنساسن 
  • کتاب شاهنمامه فردوسی (سروده های آسمانی فارسی )
  • کتاب تولدی دیگر نوشته دکتر شجاع الدین شفا

این سه کتاب باید به صورت کمپلکس به مغز تزریق شود و به تنهایی کامل نیست.

مدت مصونیت پس از استفاد : تاپیر گذار روی ژن تمامی نوادگان پس از شما

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر