اسفند ۰۱، ۱۳۸۸

خطاب به لابی گران جمهوری اسلامی در سنای آمریکا : (تریتا پارسی و NIAC)

از همیجا ما دانشجویان دانشگاه تهران در داخل و خارج کشور به تریتا پارسی و سازمان نیاک که با پولهای ملت ایران ( بر اساس آمار همین جمهوری اسلامی حدود 40% زیر خط فقرقرار دارند ) برای جمهوری اسلامی لابی میکنند تا حق ملت ایران را پایمال کنند اخطار میکنیم که شما به هیچ عنوان سخنگوی ملت ایران در داخل و خارج از کشور نیستید .شما به چه حق و با اجازه و مشورت چه کسی , اعلام کردیدکه طی امار هایی که سازمانت گرفته است و چندی قبل به تعدای از افراد کنگره آمریکا ارائه نمودید و اعلام کردید که 70 درصد ملت ایران حامی احمدی نژاد هستند و دولت امریکا میتواند با قاطعیت با این حکومت مذاکره نماید.
شما با دادن پول ملت ایران و آمار سازی , کاری که رژیم فاسد ایران در این مدت در ایران نموده است سعی در تغییر چهره این جلادان در سطح دنیا دارید.
تریتا پارسی به تو اخطار میکنیم که این اعمال تو در جهت منافع ملی ایران نبوده در فردای آزادی تو باید در مقابل ملت هوشیار و بیدار ایران پاسخگو باشی.
سازمان تو NIAC با پول این مردم و در پوشش فرستادن عده ای به عنوان سفیران اجتماعی به ایران (البته به محلهای از پیش تعیین شده)دربازگشت ازآنها میخواهی که به نزد سناتورهای آمریکایی بروند و از دیده ای خود به آنها بگویند.چیزهایی که در ایران برای آنها به طور مصنوعی با دادن هدایایی بوجو آوردید و تعریف نمایند که مردم ایران در آزادی و راحتی بسر میبرند و صدای مخالفی در ایران وجود ندارد ؟؟؟ شرم بر تو و سازمانت

ویدئو مربوط به افشای لابی گران در صدای آمریکا با حضور حسن دایی (دلالان رژیم که در راهروهای کنگره آمریکا در حال خریدن وقت و مجاب کردن اعضای کنگره آمریکا هستند تا با جمهوری اسلامی بدون هیچ پیش شرطی مذاکره نمایند و قضیه هسته ای و مشکلات حقوق بشر را در ایران نادیده بگیرند) 

Hassan Daei, an Iranian human rights activist and political scholar. Since 2005, he has been collaborating with two independent Iranian journalists inside Iran focusing on the Iranian Regime's lobby in the US His reports have been largely published by major Farsi websites and several US journals. It is unlawful for the Iranian regime to lobby the US Congress. There are no registered lobbyists pursuing the Iranian cause in Washington. However, said, there is an unofficial Iranian lobby

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر