دی ۲۲، ۱۳۸۸

پیام غیر مستقیم حفاظت اطلاعات در مورد ترور استاد علی محمدیپیام  غیر مستقیم حفاظت اطلاعات در مورد ترور  استاد علی محمدی  این است که اگر ادامه دهید.تک تک سران و حامیان سبز را میکشیم .هر مدرک و سنی که میخواهد داشته باشد مهم نیست ,  اگر تصمیم به خروج داشته باشد که دیگر خونش مباح است و ریختشن ثواب هم دارد.
( یک کلام ختم کلام  . صداتون در نیاد )

حالا در این میان عکسهایی پیدا میشود که  میگوید  افراد لبنانی در میان جمعیت بوده اند .من را یاد یک موضوعی انداخت , که باید از این حقیقت چشم پوشی نکنید که :

شرلوک هلمز میگفت:
""از دید قاتل به صحنه نگاه کن و نه از دیدگاه پلیس . زیرا جزئیات برای قاتل  واقعی تر است از حقیقت .آنقدر حقیقی , که دیگران از آن مطلع میسازد""

همیشه و در تمامیه موارد انفجاری تروریستی در ایران در زمان آن بزرگ تروریست ایران سعید امامی, شما میبینید که بلافاصله آزمایشگاه حفاظت اطلاعات در عرض چند ساعت نوع و نحوه عمل بمب رابدون خطا اعلام مینماید بطوری که تا اخر قضیه مانند قرآن بر صحت آن تاکید میکنند.
زیرا که خود میدانند چه بوده و چگونه بوده , تنها آن را در لفالفه می گویند : بقول معروف از کنار قضیه برای تابلو نشدن میگذرند و اخطاری را اعلام میکنند.Khamenei is a threat for the world 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر