دی ۲۲، ۱۳۸۸

پشت پرده ترور مسعود علی محمدی دانشمند هسته ای کشورمان+ تصویردر پی تماسهای مکرر با تهران و صحبت با چند استاد در دانشگاه تهران :باخبر شدیم که استاد مسعود علی محمدی در انتخابات به مهندس موسوی رای داده است (البته اگر بعدا اعلام نشود هرگز اور رای نداده بوده) وی اصلا فرد سیاسی نبوده و نقش علمی پررنگی داشته است . بنا بر شنیدها وی با استاد کدکنی ارتباط دوستانه ای داشته است و از رفتن او بسیار ناراحت و دلگیر شده بود. بنا به گفته تعدادی از دوستانش اخیرا در حال مکاتبه با یک دانشگاه در سوئد برای دریافت فرصت مطالعاتی 1 ساله در دانشگاهی در استکهلم میبود.
بر طبق صحبت دوستان او یک فرد بسیار مطلع در امور اتمی در ایران بود , اما از حدود 4 ماه پیش دیگر با سازمان اتمی همکاری جدی خود را قطع نموده و بر طبق اخباری که میتواند صحیح باشد  رژیم در پی حذف او برای جلوگیری از خروج وی در جهت جلوگیری از پناهنده شدن احتمالی او این عمل را انجام داده است


*( بزودی این عمل به گردن طرفداران مجاهدین, انجمن پادشاهی و یا طیف چپ و اگر تیغشان ببرد به گردن موسوی بایندازند و یا نامزد ندا و صد البته خواهند گفت این مورد با لندن در ارتباط است و بمب از سفارت انگلیس آمده و وزیر اطلاعات میگوید : چندی پیش جلسه ای در این مورد در لندن یا دانشگاهی در آمریکا برگزار شده است.
مثلا میگویند انجمن پادشاهی: منظور دو نفر و نصفی آدمی که قبلا دستگیر کرده اند و یک سایت و یه تعداد آدم مجهول الهویه را نشان میدهند و بعد هم اعدامشان میکنند.طرف  24 سالش است اصلانمیداند  شاه چی هست و این وسط به خاطر آمال رژیم اعدام میشودو ان هم بخاطر قدرت نمایی و یک لگدی هم به سلطنت طلبها زده باشند  )


محل حادثه

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر