دی ۱۲، ۱۳۸۸

محل سازماندهی دختران بد حجاب برای حضور در خیابان به نفع رهبری: طبقه چهارم برج سفید- خ پاسداران .

محل سازماندهی دختران بد حجاب برای حضور در خیابان به نفع رهبری: طبقه چهارم برج سفید- خ پاسداران .
این دختران اکثرا کسانی هستند که توسط نیروی انتظامی قبلا در ارتباط با مواد و یا فساد اخلاقی دستگیر شده و پرونده دارند . و در مقابل همکاری پرونده آنها مسکوت گذاشته میشود این امر اولین بار نیست که صورت میگیرد.بلکه قبلا در زندان اصفهان در حدود7 سال پیش توسط نمایندگی ولی فقیه دراین مورد تجربه شده است.این دختران وظیفه نفوذ در شبکه های دوستی و پارتیها و مهمانیها و گروههای ارکستر و رستورانها و جشنهای خصوصی را دارند و در یک در چند پرونده  نیز با نزدیک شدن به صاحبان شرکتها و صاحبان صنایع آنها را برای همکاری تحت فشار قرار داده و چند پرونده از نزدیک شدن به چند هنرمند بسیار معروف نیز وجو دارد که با سیستم همکاری نمایند .همانطور که میبینید با وجود درخواستها چند باره مردم به عدم حضور این افراد در برخی مجالس دولتی چهرهایی آشنا در بین حضار دیده میشود .این همان حق سکوت دولتی بخاطر عکسهایی است که با این دختران در محافل خصوصی و در حالتهای غیر عادی گرفته اند.
 شما ساعت 6 عصر .پنجشنبه شبها .کافیست به طبقه چهارم برج سفید تهران در خ پاسداران سری بزنبد.دخترانی (به صورت دسته ای) با دامن کوتاه حتی بدون جوراب و با کفش پاشنه بلند از ماشین پیاده شده (لحظه ای فکر میکنید که انقلاب شده است ) و با همراهی چند نفر با شکل و هیبت هایی کاملا اسلامی و یا شش تیغه انها را به سمت آسانسور در انتهای راهرو هدایت و به طبقه چهارم  برج  می برند.در آنجا هماهنگ شده و پس از 1 ساعت همگی سوار بر ماشینهای متفاوتی شده و در سطح تهران پخش میشوند.

۱ نظر:

  1. شایدم این بدبختای بیچاره ها پنجشنبه شبا زیر خواب سگان ولایت می شوند مثل امثال شریعت مداری و مرتضوی. خدا کمکشون کنه. من خونمون نزدیکه این هفته امارشونو در میارم

    پاسخحذف