دی ۲۰، ۱۳۸۸

دختری در عشرت آباد در عصر روز 18 دی بر اثر ضربه صندلی به شهادت رسیده است

بر طبق خبری از یک منبع موثق از داخل عشرت آباد:
دختری با نام کوچک الهه .24 ساله . (قد متوسط/ هنگام دستگیری مانتوی مشکی و شلوار لی بر تن داشته است) در هنگام بازجویی با برخورد صندلی به سر دچار خونریزی مغزی شده و بلافاصله به شهادت میرسد.
بر طبق گزارش رسیده این دختر از کودکان بی خانواده بوده که در یک نوانخانه ای (پرورشگاه) در کردستان دوران کودکی خود را گذرانده و سپس برای کار به تهران آمده است. وی در ماههای اخیر ظاهرا در یک تولیدی لباس در نزدیکی میدان انقلاب به عنوان کارگر برشکار مشغول بکار بوده است.
از آنجایی که این دختر هیچگونه ولی و رسیدگی کننده ای نداشته و بازجو دائما از او اسم و ادر اقوام و آدرس محل سکونت و افرادی که با او همکاری کرده اند را خواسته و در یک لحظه با عصبانیت صندلی را به سمت او پرتاب میکند و این امر موجب مرگ او در عصر روز 18 دیماه 1388 میشود.
جسد او را بلافاصله از پادگان به نقطه ای نا معلوم برده اند.

(به علاوه بر اساس همین گزارش , افراد زخمی در زندان عشرت آباد فاقد هرگونه درمان و داروی و لباس گرم میباشند و با دختران بسیار رفتار غیر انسانی میشود)

"لطفا اگر کسی از آدرس محل کار او خبری دارد با فعالین حقوق بشر در کردستان تماس گیرد"
--------
توضیح:
این خبر چندی پیش در بالاترین و دنباله و فیس بوک قرار دادم. اما بنا به درخواست دوستان , برای جلوگیری از بهانه دادن به دست خبر 20.30  آن را تا تایید صد در صد از تمامیه این وبسایتها خبر را حذف کردم .تا اینکه خبر بوسیله منبع خود به طور 100 تایید شد. و از انجا که این پادگاه یک محل نظامی و امنیتی کاملا محافظت شده است.به هیچ وسیله ای نمیتوان از منبع دیگر مثل فعالان حقوق بشر تایید برای آن گرفت.
باید خبر را منتشر نمایم زیرا با توجه به بی سر پرست بودن دختر هیچ کس دنبال او نخواهد گشت و قتل او نادیده گرفته خواهد شد.
با توجه دریافت اطلاعات جدید جسد دختر به خارج از تهران به حوالی پاکدشت ورامین ( مامازند ) در یک آجر پز خانه که متروکه است برده اند

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر