آبان ۱۶، ۱۳۸۸

افشای ملاقات‌های محرمانه مشایی و دلال رابطه با آمریکا در ویلای شمال

در حالی که رهبر انقلاب در سخنان صریح خود کسانی که لبخندهای دولت آمریکا را باور کرده و قصد پهن کردن فرش قرمز برای آن‌ها دارند را افراد ساده‌لوح یا گرفتار هوی و هوس دانستند، جزئیات تازه‌ای از ملاقات‌های محرمانه رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور و هوشنگ امیراحمدی در ویلای شمال کشور افشا شده است.
به گزارش خبرنگار «آینده»، اخیراً هوشنگ امیراحمدی که پس از سفری محرمانه و بدون اطلاع رسانه‌ها به کشور، با شبکه بی.بی.سی فارسی مصاحبه می‌کرد، با اظهار اطمینان از تحویل دادن اورانیم توسط جمهوری اسلامی، از جلسات خود با برخی مقامات مهم ایران خبر داد.
اگرچه وی در برابر اصرار خبرنگار بی.بی.سی حاضر به افشای نام مقامی که با وی دیدار کرده است نشد، اما اطلاعات خبرنگار «آینده» نشان می‌دهد که امیراحمدی با اسفندیار رحیم‌مشایی، رئیس‌دفتر و مشاور ارشد دکتر احمدی‌نژاد ملاقات‌هایی داشته است.
گفته می‌شود این ملاقات‌ها برای دور ماندن از چشم نهادهای نظارتی، در ویلایی در استان گیلان انجام شده است.
اگر چه هنوز جزئیات این ملاقات‌ها فاش نشده، اما به نظر می‌رسد سخنان صریح رهبر انقلاب مبنی بر این که اگر مسئولی دل در گرو منافع ملت داشته باشد، فریب لبخندهای آمریکایی ها را نمی‌خورد، اشاره به چنین رفتارهایی دارد.
رهبر انقلاب، پیش از این در اقدامی بی سابقه طی دستوری که به دلیل استنکاف دکتر احمدی‌نژاد از عمل به آن علنی گردید، با انتصاب مشایی به سمت معاون اول رئیس‌جمهور مخالفت کردند، اما پس از آن مشایی به سمت رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور، رئیس‌ نهاد ریاست‌جمهوری، مشاور رئیس‌جمهور، رئیس شورای عالی مناطق آزاد و تعدادی دیگر از مسئولیت‌های مهم منصوب شد و اخبار غیررسمی حاکی از تمایل احمدی‌نژاد برای انتصاب وی به عنوان سخنگوی دولت داشت که این میزان مسئولیت برای فردی که از سوی رهبری طرد شده است، جای ابهام دارد.
مشایی که پس از ازدواج مهدی احمدی‌نژاد با دختر وی بیش از پیش به احمدی‌نژاد نزدیک شده است، در انتخابات ریاست‌جمهوری فعال بود و تعدادی از سایت‌های خبری، ستادهای انتخاباتی و فعالیت‌های سیاسی، مشترکاً توسط پسر مشایی و پسر احمدی نژاد مدیریت می‌شد.


تریتا پارسی از لابی گران زِم در واشنگتن و گربه دست آموز امیر احمدی که خودر ا سخنگوس ملت ایران میدانند

امیر احمدی .دلال رژیم در واشنگتن. لیدر  دلالان رژیم در خارج

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر