مرداد ۱۵، ۱۳۸۸

فوری: تعدادی از افراد مفقودالاثر در بازداشتگاه 66 سپاه پاسداران معروف به بازداشتگاه دژبان کل واقع درشرق تهران خ هجرت

فوری: تعدادی از افراد مفقودالاثر در بازداشتگاه 66 سپاه معروف به بازداشتگاه دژبان کل واقع درشرق تهران خ هجرت
بر اثر گذارشات تعدادی از افسرهای وظیفه سپاه در چند روز اخیر حدود 17 نفر از بازداشت شدگاه حوادث اخیر در بازداشتگاه 66 سپاه معروف به دژبان کل دربند هستند.این بازداشتگاه در داخل پادگان نظای سپاه در شرق تهران و انتهای خیابان هجرت است.منطقه افسریه و پشت ورزشگاه تختی.
این بازداشتگاه شامل 3قسمت است:
1.قسمت افسران کادری خاطی: کسانی که اکثرا برای جرایم مالی و یا فرار از محل خدمت آنجا هستند.اکثرا افراد درجه سرهنگ و بالاتر هستند و حدود 70 درصد انها کسانی هستند که اختلاص مالی داشته و حدود 1 تا 2 میلیارد در پروژهای سپاه خورده اند و قالبا در قسمتهای مهندسی و امور پیمانها هستند.که البته یک اتاق 20 متری یا یک تخت و تلویزیون در اختیار دارند و با حداکثر 2 سال زندان روبرو هستند و در شمن با قرار دادن ضمانت در هر هفته 3 بار میتواند به خانواده سر بزند.

2.قسمت سربازان وظیفه: این قسمت شامل سربازان فراری و محکوم است که در اتاقهایی بزرگ با تختهایی 2 طبقه هستند و جای آنها نیز بد نیست.
اما قسمت سوم: که مو بر  تن هر سپاهی  سیخ میکندوقسمت سیاسی ها است که زیر نظر اطلاعات سپاه است. در طبقات -1 و -2 است و بقول منبع من .دعا کنید هرگز پایتان به آنجا باز نشود که راه بر گشت ندارید.همین بس بگوییم که کسانی که به عنوان محارب با ولی فقیه در سپاه و یا کودتاه و امثال اینها به انجا می آورند خدا بدادش برسد.زدن افراد با کابل کوچکترین قسمت آن است.
چندی پیش یکی از سرتیپ دوم های سپاه به جرم ارتباط با سربازان آمریکایی و عکس گرفتن با انها در عراق در همین زندان تیر باران شد .
این منبع من افزودکه از زمان بستن کهریزک این افراد که حدود 17 نفر هستند را به اینجا آوده اند که تنها افراد کادری و اطلاعاتی سپاه با انها در ارتباط هستند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر